1.5
POOR
 • User Friendly
  1.4
 • Support
  1.4
 • Features
  1.6
 • Reliability
  1.6
 • Pricing
  1.5
Write Review Visit home.pl

home.pl Review - Expert and User Insights by Paid Customers

A few words from home.pl

Współtworzymy Internet od 24 lat!

Od ponad 20stu lat budujemy polski Internet i bezustannie rozwijamy nasze usługi.
Współpracując z innymi liderami w swoich dziedzinach, tworzymy unikalne rozwiązania w sieci.

Szeroka przepustowość
- Sumaryczna przepustowość naszych łącz do sieci Internet to ponad 90Gbps.

Dywersyfikacja łączy u kilku niezależnych operatorów
- Korzyst...Read Moreamy z wielu niezależnych łączy do sieci szkieletowej największych operatorów.

Najkrótsze możliwe trasy dostępu
- Liczne podłączenia w wielu punktach w Polsce i za granicą zapewniają najkrótszą dostępną ścieżkę dla danych z serwerów home.pl.

Wpięcia do największych punktów wymiany ruchu
- Jesteśmy dostępni w punktach wymiany ruchu w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Włoszech i wielu innych krajach.

Bezpieczeństwo danych
- Kopia zapasowa danych jest utrzymywana na nowoczesnym klastrze o łącznej powierzchni 10 000 TB.

Replika danych w czasie rzeczywistym znajduje się na osobnych fizycznych serwerach.
- Kopie zapasowe są transferowane do dodatkowej lokalizacji oddalonej o ok 600km.

Całodobowa obsługa Klienta
- Nadrzędnym celem działalności home.pl jest świadczenie usług internetowych spełniających wymagania i oczekiwania Klientów.
Nasza wykwalifikowana kadra jest gotowa do pomocy przez 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy.
Less
home.pl HomePage Screenshot
Money Back: Anytime

Pricing Range

Shared Hosting $12.05 - $114.79
VPS $4.67 - $58.33
Dedicated Server $18.43 - $32.43
SSL $5.74 - $114.50

Data Centers

Mark Shay

Pinned Review

Mark Shay,
5.0
My site is really simple so I don't require much for hosting. I signed up with this one because a friend of mine recommended them. THey are affordable and do a great job. I am very happy with the entire service. I'd say if you are in Poland, give them a try.
Maciej Baden
Maciej Baden from Poland,

Obsługa klienta dramatyczna - najgorszy hosting jaki można sobie wyobrazić.

1.0
Blokują serwery bez możliwości szybkiego odblokowania. Trzeba czekać dniami na odpowiedź z księgowości. W mojej sprawie zablokowali dostęp do opłaconej usługi, bo wystawili fakturę korygującą, bo komuś się przypominało się o jaki...Read Moremś brakującym oświadczeniu po pół roku od uruchomienia usługi. Proszą o potwierdzenie, ze zakupiona usługa hostingu na firmę (w UK) nie jest wykorzystywana w celach prywatnych. Oczywiście, że nie jest, skoro kupuję na firmę! Blokują usługę i nie ma możliwości jej szybkiego odblokowania, nawet jeśli chcesz opłacić fakturę korygująca, to nie masz możliwości. Musisz czekać na odpowiedź z księgowości - a hosting leży dniami - opłacony hosting. Klienci obsługiwani przez hosting (mail server) po wysłaniu maila dostają info ze serwer nie działa. Dramat! Najgorsza firma jaką znam. Naprawdę to się nadaje na pozew. Wydzwaniasz na infolinię i za każdym radem jesteś zbywany. Nikt Ci nie pomoże - masz czekać na email zwrotny. Koszmar!Less
Krzysztof Maćkowiak
Krzysztof Maćkowiak from Poland,

Utrzymanie domeny

1.0
Festiwal żenady, wysyłają powiadomienia o proformie na email który od kilku lat jest nieaktywny. Przy zmianie adresu zero weryfikacji, każdy może wysłać wiadomość z prośbą o zmianę adresu do powiadomień. Niechciane oferty od home....Read Morepl trafiały oczywiście na właściwy adres.
Po ponad 10 latach kończę współpracę bo miarka się przebrała, 370 PLN za przedłużenie domeny w com.pl (100% ekstra bo domena wygasła - brak powiadomienia ) na rok to przesada, a wszystko przez to, że nie potrafią wysłać powiadomienia na właściwy adres
Less
home.pl
home.pl,
Uprzejmie informujemy, że wszystkie powiadomienia na temat płatności są wysyłane na adres email kontaktowy podany przy koncie klienta, który został skonfigurowany przez klienta na etapie rejestracji. Jakakolwiek zmiana tego adresu...Read More wymaga logowania do panelu lub zmiany przez Biuro Obsługi Klienta po przeprowadzeniu autoryzacji za pomocą numeru ID oraz unikalnego kodu autoryzującego, który klient generuje w swoim panelu.Less
Jolanta Perz
Jolanta Perz from Poland,

hosting home.pl

1.2
Jedna z najgorszych firm w Polsce. Rozbudowana struktura z ludźmi, którzy robią, co chcą. Dział infolinii blokuje strony za przekroczone requesty,kiedy mu się podoba, więc liczcie się z tym, że wzmożony ruch spowoduje nałożenie bl...Read Moreokady zgodnej z zapisami w umowie. Wszystko grozi karami. Ich jedynym rozwiązaniem jest najdroższy pakiet. Nie ma ani pomocy technicznej, ani traktowania wieloletniego klienta, jak klienta. Generalnie grożenie, blokady i udawanie, że była próba kontaktu.Less
home.pl
home.pl,
Uprzejmie informujemy, że blokada usługi następuje po kilkukrotnym informowaniu klienta o zaistniałej sytuacji z przekroczeniem liczby żądań (requestów). W każdej korespondencji konsultanci przesyłają listę adresów IP wywołujących...Read More największą liczbę żądań oraz instrukcje, jak ograniczyć ten proceder w oparciu o opcje dostępne w panelu klienta oraz za pomocą odpowiedniej konfiguracji hostingu.

Z uwagi na fakt, że nie możemy zweryfikować Pani zgłoszenia prosimy o podanie numeru konta/subskrypcji na którym nałożono taką blokadę lub sam numer identyfikujący wiadomość email - sprawdzimy status sprawy. Jednocześnie zapewniamy, że wspomniana blokada wynika z przekraczania parametrów bezpieczeństwa, które są opisane w specyfikacji usługi, natomiast nie jest ona nakładana od razu.
Less
Piotr Ławik
Piotr Ławik from Poland,

Pomoc techniczna home.pl to pomyłka

1.0
Poprosiłem o dodanie rekordów SPF ponieważ maile firmowe nie dochodzą do adresatów o czym już wcześniej pisali przedmówcy, widać że problem jest ogólny, a nie szczególny. Koresponduję z home od 3 tygodni (tak, tak, to nie pomyłka)...Read More, najpierw na czacie, pozniej mailowo i za każdym razem odpowiedz jest anonimowa i nie wnosi nic do rozwiązania problemu. Nie da się nawiązać korespondencji z jakąkolwiek kompetentną osobą, brak chęci do pomocy i dodania kilku cyferek w rekordzie SPF zajmuje eony czasu, a mail firmowy nie działa generując straty w firmie.
Zdecydowanie nie polecam tej firmy.
Less
Norbert Rakowski
Norbert Rakowski from Poland,

NIE POLECAM ! PORAŻKA !

1.0
SSL
PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!
W mojej firmie przestało działać kilka e-mailów z powody odnowienia certyfikatu SSL ,po setkach próśb z naszej strony w kierunku firmy home.pl ,firma zdecydowała się pomóc i naprawić błędne rekordy l...Read Moreecz przez około 30 godzin wszystkie firmowe e-maile nie działały ,klienci nie mogli wysłać do nas e-mail w zamian tego otrzymywali informację że prawdopodobnie ich zablokowaliśmy na poczcie.
Gdy już kilka e-mailów zaczęło działać to firma uznała że "zawiesi" kolejny firmowy (główny) e-mail od zamówień z strony.
Po ponownym kontakcie otrzymaliśmy informację że musimy zapłacić 100 zł netto.
Przecież to jest kabaret a nie poważna firma, postaram się aby jak najwięcej Państwa obecnych i przyszłych klientów zostało poinformowanych o zaistniałej sytuacji.
Zakończę z Państwem współpracę najszybciej jak to tylko możliwe.
Zauważyłem że nie tylko ja tak myślę i macie Państwo fatalne opinie ,żałuję że nie widziałem ich wcześniej.
Nie pozdrawiam
Less
Adam Przebinda
Adam Przebinda from Poland,

SEO pozycjonowanie

1.6
Nie polecam usługi, moja osobista opinia. Gdy tylko napisałem co dokładnie nie spodobało w naszej współpracy. Otrzymałem pismo od prawnika, z informację że naruszam dobra osobiste spółki... Dramat, a nie rzetelna firma
Mariusz Szpakowski
Mariusz Szpakowski from Philippines,

kupilem i nie dostalem

1.0
Kupilem domene i nie moge sie zalogowac. kazali mi zmieniac haslo z 15 razy i dalej nie moglem sie zalogowac. wiec kazali mi napisac wniosek dolaczyc jakis dowod zaplaty i wyslac do nich do office. problem jest w tym ze jestem na ...Read Morefilipinach na jakims zadupiu . nie mam dostepu do drukarki i zeby to ogarnac musze jutro stracic caly dzien 2 godziny w jedna strone do miasta i dwie godziny z powrotem. jakis szok. domene kupilem godzine temuLess
home.pl
home.pl,
Panie Mariuszu przepraszamy za powstałe utrudnienia. Sytuacja związana była z używanym przez Pana filipińskim adresem IP oraz operatorem sieci, który powodował komplikacje przy połączeniu ze stroną home.pl oraz podczas logowaniu do panelu. W chwili obecnej Pana usługa powinna już działać prawidłowo.
Robert Muralski
Robert Muralski from United States,

Niebezpieczny hosting

2.2
Firma nie daje możliwości zabezpieczenia logowania do panelu klienta poprzez autoryzację dwu etapową. W razie kradzieży danych do logowania / phisihingu masz gigantyczny problem. Z tego powodu zrezygnowaliśmy i przenieśliśmy się d...Read Moreo ovh, które daje taką możliwość. Nie polecam bo gdy masz firmowe konta mailowe u nich, problem możesz mieć ogromy. Do luźnych, domowych zastosowań może być, na pewno nigdy dla biznesu.Less

home.pl Prices, Plans & Features - 2023

Shared Hosting Plans

Plan Name Space Bandwidth Panel Number of Sites Price Score
Start 70 GB Unlimited Unlimited $17.10 1.4 Details
Biznes 100 GB Unlimited Unlimited $14.35 1.5 Details
Profesjonalny 500 GB Unlimited Unlimited $57.39 1.4 Details
Premium 1.95 TB Unlimited Unlimited $114.79 1.6 Details
Wordpress SSD Start 25 GB Unlimited 5 $12.05 1.5 Details
Wordpress SSD Profesjonalny 50 GB Unlimited 50 $19.29 1.8 Details
Wordpress SSD Premium 100 GB Unlimited Unlimited $34.44 1.5 Details

VPS Hosting Plans

Plan Name Space CPU RAM OS Price Score
CLOUD VPS S 40 GB 1 x 2.00GHz 2 GB $4.67 1.8 Details
CLOUD VPS M 80 GB 2 x 2.00GHz 4 GB $10.27 1.4 Details
CLOUD VPS L 120 GB 4 x 2.00GHz 8 GB $19.13 2.2 Details
CLOUD VPS XL 240 GB 8 x 2.00GHz 16 GB $39.66 1.0 Details
CLOUD VPS XXL 320 GB 8 x 2.00GHz 32 GB $58.33 1.4 Details

Dedicated Server Plans

Plan Name Space CPU RAM OS Price Score
M 2 TB 2 x 3.30GHz 8 GB $18.43 1.9 Details
L 2 TB 4 x 3.40GHz 16 GB $25.43 1.0 Details
XL 2 TB 4 x 3.40GHz 32 GB $32.43 1.5 Details

SSL Plans

Plan Name Features Warranty Price Score
homeSSL Start
Weryfikacja domeny - 1h
Szyfrowanie - do 256 bit
$200,000.00 $5.74 1.0 Details
homeSSL Biznes OV
Weryfikacja firmy - 24h
Szyfrowanie - do 256 bit
$400,000.00 $51.37 1.0 Details
homeSSL Premium EV
Pełna weryfikacja firmy - 1-7 dni
Szyfrowanie - do 256 bit
$1,000,000.00 $114.50 1.0 Details

Check Similar Hosting Companies:

 • 11
  FastComet
  Money Back 45 Days
  Expert Review
  4.8
  FastComet Reviews 1497 reviews
  Starting Price
  $1.99 / mo
  18 Hosting Plans
  12 Data Centers
  check
  Fast SSD Storage for CMS Website Speeds
  globe
  Powered By 11 Enterprise-Class Datacenters
  cpanel
  Manage Unlimited Domain Names with cPanel
  Visit Site
 • 11
  Kamatera
  Money Back Free Trial
  Expert Review
  4.8
  Kamatera Reviews 139 reviews
  Starting Price
  $4.00 / mo
  25 Hosting Plans
  12 Data Centers
  globe
  Purpose-Built, High-End VPS Data Centers Across 4 Continents
  vps
  Fastest Cloud VPS With Guaranteed Dedicated Resources
  check
  Scalability And Ease Of Use
  Visit Site
 • 10
  ChemiCloud
  Money Back 45 Days
  Free domain
  5.0
  ChemiCloud Reviews 537 reviews
  Starting Price
  $2.98 / mo
  13 Hosting Plans
  11 Data Centers
  check
  24/7 Award-Winning Support
  money-bill-alt
  Worry-Free - 45 Days Money Back
  database
  Simple Website Builder With Drag And Drop, Responsive Design, And Over 350 Templates
  Visit Site
 • 5
  A2 Hosting
  Money Back Anytime
  Expert Review
  4.7
  A2 Hosting Reviews 1831 reviews
  Starting Price
  $2.99 / mo
  61 Hosting Plans
  6 Data Centers
  server
  Turbo Servers with up to 20x faster Page Loads
  check
  Award-Winning and Ultra-Reliable Web Hosting solutions that offer blazing fast performance
  webhosting
  Guru Crew Support, Free Account Migration, A2 Site Builder, and a point-and-click CMS installer
  Visit Site

Web Hosting in Compare:

Select at least 1 more company to compare
Cancel Compare